Gofry- jak zrobić

Moderatorzy: GÓRNIK, KubaLa, SeraaX, Paul, GgG, quake, MLYNoBIKER, KaKTuSSS, Spaced, piotrex, motomysz, nikom, ArthurGreen, off_road

Gofry- jak zrobić

Postprzez RYCHU_IDF » 17.08.2005 01:36:23

Wydawało mi sie, że był już taki temat, ale po poszukiwaniach nic nie znalazłem!!!
Znalazłem gdzieś w domu gofrownice, myśle- "zrobie gofry!!!" no to jeb do biedronki, bo widziałem, że było ciasto do gofrów, co niby tylko trzeba dolać mleka i pomieszać, jednak okazało sie to nie takie łatwe, jakby mogło się zdawać, gofry nie chciały rosnąć, i były jakby surowe, choć gorące i z zewnątrz dobrze wyglądały, no to myśle dłużej, wyjęłem po pół godziny, i takie same. Może macie jakiś przepis, który na pweno jest ok, aha i ile lać ciasta do gofrownicy, żeby nie wyrosły przez gofrownice. Może jakiś pomysł na podanie??
Pytam całkiem serio i umieszczam topic w dziale offtopic, proszę go nie usuwać, ponieważ posty w nim zawarte, mogą być pomocne wielu osobom.
street:P
RYCHU_IDF

Postprzez gieras » 17.08.2005 01:53:14

z tego co wiem to ciato jest zwykle jak nalesnikowe
gieras

Postprzez Niusia » 17.08.2005 02:03:39

Niusia

Postprzez sun. » 17.08.2005 02:26:30

o ile pamietam,to gofrownice sie czyms smauje porzed smazeniem ale nie wiem czym,wezem przepis od mojej babci kucharki to zapodam.pzodo600
sun.

Postprzez Inur » 17.08.2005 03:46:00

rozjebales mnie :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Inur

Postprzez szele » 17.08.2005 04:35:40

hahahaha ... ja tez leze :D znalazlem w domu gofrownice .... buehehehe <spoko> tak trzymac :] pozrdo dla ludzi pozytwynie p.ierdolnietych
Hej mlody junaku smutek zwalcz i strach
szele

Postprzez GÓRNIK » 17.08.2005 05:06:34

Inur mnie też!!!

Dh-zonowy Pascal poprostu gotuj

buahahahahah
GÓRNIK

Postprzez Inur » 17.08.2005 05:41:42

ty to masz przygody normalnie gofry ci rosna podczas gdy mi kut.as rosnie

poza tym jadlem calkiem niedawno bo w szklarskiej jeden gofr i czulem jakbym gryzl powietrze... mimo wszystko smaczne zycze powodzenia, moze jak opracujesz jak je zrobic to zaczniesz na allegro sprzedawac?

swoja droga to gofr jest jeszcze glupszym slowem niz kalosz kto je kurwa wymyslil???
Inur

Postprzez Bombell » 17.08.2005 13:07:39

Jak nie masz co robić to poznęcaj się nad swoim konikiem
Bombell

Postprzez RYCHU_IDF » 17.08.2005 18:07:35

Musze zpróbować z tego przepisu co kolerzanka podała wyżej, bo z ciasta iście naleśnikowego i tego z biedronki to one wogule nie chcą rosnąć, grzeje pół godziny, a one i tak takie płaskie i w środku surowe, chociaż na zewnątrznie moge złapać, bo za gorące.

ty to masz przygody normalnie gofry ci rosna podczas gdy mi kut.as rosnie"

bez obrazy, ale właśnie w tym problem, że gofry nie chcą rosnąć:P
street:P
RYCHU_IDF

Postprzez Niusia » 19.08.2005 03:16:20

Rychu_Idf...udały się ?:D
Niusia

Postprzez utros » 19.08.2005 06:14:08

Ale patrzcie: słowo "GOFER".Jak to idiotycznie brzmi, to jest takie zryte, że sie w pale nie miesci.Ciekawe kto to słowo wymyslił i jaka jest jego definicja?
first learn to be humans then learn to ride bike!!!
utros

Postprzez piotrus » 19.08.2005 15:19:34

RYCHU_IDF kupowanie czegokolwiek w biedronce....nie licz ze jak kupisz jakies ciasto w biedronce to ci cokolwiek kiedykolwiek sie uda....
piotrus

Powrót do Offtopic