Forum portalu DH-zone.com

Najwiekszy w Polsce portal kolarstwa górskiego - DH-zone.com / Zaloguj

Teraz jest 23.10.2014 18:46:20

Zbroja Fox racing

Moderatorzy: GÓRNIK, KubaLa, SeraaX, Paul, GgG, quake, MLYNoBIKER, KaKTuSSS, Spaced, nikom, groochas, ArthurGreen, off_road, piotrex, motomysz

Zbroja Fox racing

Postprzez zetek » 01.12.2010 12:08:41

Co myślicie o tej zbroi: http://allegro.pl/zbroja-fox-nowa-i1329654501.html
Cena jakoś dziwnie niska, dlatego się pytam.
zetek

Postprzez michalnz » 01.12.2010 12:16:27

Bo to jest utika z naklejkami foxa. Ot cena utiki.
michalnz.pinkbike.com
www.nocuje.net
michalnz

Postprzez kuciek40i4 » 01.12.2010 16:22:54

michalnz to nie jest Utika.

W sumie cena tych Foxów zawsze była niska. :) Nie jest wygodna, ale za te pieniądze cieżko kupić coś lepszego.
kuciek40i4

Postprzez michalnz » 01.12.2010 19:03:54

Dobra, nie jest. Ale wszystkie pady są identyczne, buzer identyczny, paski dokładnie takie same. Nalepki inne to jest różnica. Pozdro
michalnz.pinkbike.com
www.nocuje.net
michalnz

Postprzez kuciek40i4 » 01.12.2010 19:34:37

Fakt- kształt może i ten sam, ale inny plastik :) Co przy takich rzeczach jak zbroja ma dosyć duże znaczenie. Fox ma twardsze plastiki. :wink:
kuciek40i4

Postprzez boogiel » 01.12.2010 19:51:15

nawet mogę recenzję przedstawić, bo sam zakupiłem i uzytkowałem przez 3/4 sezonu.
Wiec ja mam ok 180 wzrostu i mam L. troszeczkę przykrótka koszuleczka, ale ochronki w sam raz. Pas biodrowy dobrze trzyma, regulacje działają. Całkiem wygodna, pianka eva pod ochraniaczami czyni je miękkimi i przy glebach nie boli. Pocenie się jak w każdej zbroi, zaletą jest odpinany żółw. Ogólnie to polecam, bo w miare wygodna, spełniająca zadanie, względnie przewiewna i za zajebista cenę. No i ten lans liskiem na ramieniu :P
KUPIĘ TANIĄ RAMĘ MTB 17", PIASTĘ PRZÓD 9mm, KORBĘ NA KWADRAT I MOSTEK POD 31,8mm
boogiel

Postprzez wojtasu » 01.12.2010 20:23:00

boogiel napisał(a):" No i ten lans liskiem na ramieniu :P
"

Zapomniałeś dodać , że Twoja strasznie cuchnie :D
wojtasu

Postprzez boogiel » 01.12.2010 20:28:03

Ty mi do szafy nie zagladaj, jak w innym pokoju siedzę :D Wyprałem ostatnio :) ale moja to kwiatkami pachnie w porównaniu do Twojej od dartmoora :P
KUPIĘ TANIĄ RAMĘ MTB 17", PIASTĘ PRZÓD 9mm, KORBĘ NA KWADRAT I MOSTEK POD 31,8mm
boogiel

Postprzez mitoza-mejoza » 01.12.2010 21:17:14

Też mam taką zbrojkę. Pech chciał , że nadszedł koniec sezonu i nie było jak jej przetestować... W kazdym razie i na Snowboard się przyda :D

A teraz pytanie : To , że zółw odpinany dobrze wiem, ale czy można samego zółwia zamontować na plecach ? Chyba nie bo brak szelek na ramiona.... może ma ktoś jakiś patent ?
Heksa_chloro_cykloheksan
mitoza-mejoza

Postprzez boogiel » 01.12.2010 22:55:03

Lajtowo sie da, przypinasz na pasie biodrowym i zakładasz koszulke- nie powinno sie zbyt ruszać. Cóz, to jest element zbroi na rower, nie żółwia na narty/snowboard więc nie wymagajmy szelek :D
boogiel

Postprzez mitoza-mejoza » 01.12.2010 23:33:58

W sumie na Deche to bym zakładał cała zbroje i nie bawiłbym się w odczepianie. Co innego jest jeśli stworzymy hybrydę z rowery, 40 stopni temp. powietrza i dużej wilgotności.... wtedy wolałbym jednak w bardziej ,, bezpiecznym" terenie korzystać z samego zółwia ;)

A wracając do samej konstrukcji zbroi, jeśli ktoś ma dość szerokie barki/ ramiona to muszę przyznać , że tak na siłę wchodzą te protektory barków...

Wypada przemyśleć zawsze rozmiar większy ..... o dziwo aż tak dużych różnic w obszerności koszulo-siatki nie ma
Heksa_chloro_cykloheksan
mitoza-mejoza

Postprzez Vin_OSW » 02.12.2010 00:43:38

mitoza-mejoza napisał(a):"A wracając do samej konstrukcji zbroi, jeśli ktoś ma dość szerokie barki/ ramiona to muszę przyznać , że tak na siłę wchodzą te protektory barków... "

Prawda. Mam 190 i śmigałem w L-ce. Na barach mi się zbroja przesuwała i całe rękawy były za krótkie przez co ochraniacze na łokciach też mi się przesuwały :/ A z kolei na klacie jest strasznie szeroka :P
Vin_OSW

Postprzez nopainnogame » 02.12.2010 07:55:34

To cudo to albo podróba albo bardzo stara zbroja Foxa ( już trochę na rynku jest ich nowa zbroja,a tak przez kilka lat był tylko Launch)
nopainnogame

Postprzez mitoza-mejoza » 02.12.2010 11:03:47

Vin_OSW napisał(a):"ałe rękawy były za krótkie przez co ochraniacze na łokciach też mi się przesuwały :/"

Ja doszedłem do innego wniosku , że te rękawy po prostu maja być krótsze ( taki krój czy coś ) Bo jak mam koniec rękawów tak 2-3 cm za nadgarstkiem to protektory łokciowe są w dobrym miejscu . A te 2-3 cm to już chyab nieco za dużo na określenie ,,przykrótkie" ;)
Heksa_chloro_cykloheksan
mitoza-mejoza

Powrót do Dla początkujących